Advokatės D. Gumbrevičiūtės profesinė bendrija
Teikiame profesionalias teisines paslaugas fiziniams asmenims ir verslo subjektams.

Apie mūsų kontorą

Advokatės D.Gumbrevičiūtės profesinė bendrija „INVOCO“

APIE MUS

Advokatė Diana Gumbrevičiūtė-Kuzminskienė advokatės veiklą pradėjo 2002 metais, kai buvo įsteigta Advokatės Dianos Gumbrevičiūtės kontora. Šiuo metu advokatų kontora pertvarkyta į Advokatės D. Gumbrevičiūtės profesinę bendriją "Invoco", kuri specializuojasi žmogaus teisių apsaugos srityje. Esame stiprūs ir kitose teisės srityse, teikiame visapusiškas paslaugas privatiems ir verslo subjektams. 

Bendrijos vertybės – pagarba klientui, atsakomybė, darbo kokybė ir teigiamas rezultatas. Mes garantuojame sąžiningą ir profesionalų darbą. Klientus atstovaujame visų instancijų Lietuvos teismuose, ikiteisminėse ginčų sprendimo institucijose, atstovaujame santykiuose su valstybinėmis institucijomis, įmonėmis, taip pat ir Europos žmogaus teisių teisme bei kitose tarptautinėse institucijose.

Skaitykite daugiau: 

 

KOMANDA

Advokatės D. Gumbrevičiūtės profesinėje bendrijoje „Invoco“ dirba kvalifikuoti advokatai, advokatų padėjėjai ir teisininkai, kurie specializuojasi įvairiose teisės srityse. Daugiau

 

VEIKLOS SRITYS

Specializuojamės Žmogaus teisių apsaugos srityje, teikiame paslaugas privatiems ir verslo subjektams ir kitose  Teikiame išskirtines teisines paslaugas Teikiame  paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims, bendradarbiaujame su nevyriausybinėmis organizacijomis, profesinėmis sąjungomis, kt. Visos veiklos sritys

 

Mūsų išskirtinumas:

- Nediskriminavimas darbo santykiuose. Esame laimėję pirmąsias diskriminacijos bylas Lietuvoje, vedame seminarus, apmokymus.

Žmogaus teisės. Domimės ir rūpinamės žmogaus teisių apsauga ir bendradarbiaujame su valstybinėmis ir mokslo institucijomis,  nevyriausybinėmis organizacijomis, veikiančiomis žmogaus teisių apsaugos srityje – atliekame žmogaus teisių būklės monitoringą, analizuojame situaciją, inicijuojame ir vystome projektus, teikiame teisines konsultacijas, vertiname galiojančius teisės aktus, rengiame teisinę reikšmę turinčius dokumentus, vykdome mokslinius tyrimus, vedame strategines bylas žmogaus teisių klausimais, kt.

 

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis Jums patogiu būdu, pasistengsime atsakyti ir išspręsti visus Jums rūpimus teisinius klausimus ar problemas.